Cıvata, Perçin ve Özel Bağlantı Elemanları

Gizlilik ve Güvenlik

tunavida.com'da alışveriş yapmak güvenli midir?

tunavida.com’da yaptığınız alışverişler kesinlikle güvenlidir. Alışveriş esnasında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kaydedilmez ve görüntülenemez. Kredi kartı bilgileri doğrudan ilgili bankanın sistemine şifrelenmiş bir şekilde gönderilir ve ilgili tutar kart limitinizden düşer. Kredi kartı bilgileri dışında kalan sevkiyat ve üyelik bilgileri ise sadece yetkili personel tarafından faturalandırma işleminde kullanılır.


tunavida.com’da alışveriş yaparken verdiğim bilgilerin gizli tutulduğundan nasıl emin olabilirim?

Sitemizde alışveriş yaparken kullandığınız sevkiyat bilgileri - üyelik bilgileri son derece teknolojik, şifrelenmiş ve güvenli fiziksel ortamlarda saklanır. Bu bilgilere sadece yetkili personel ulaşabilir. tunavida.com olarak sitemize üye olan ve sitemizden alışveriş yapan üyelerimizin bilgilerini hiç bir kurum, kuruluş veya tüzel kişilikle paylaşmayacağımızı taahhüt ve beyan ederiz.


SSL Sertifakası nedir ve ne işe yarar?

SSL sertifikası ödeme sayfalarında vermiş olduğunuz kredi kartı bilgilerinizin ilgili bankanın sistemine şifrelenmiş ve ulaşılamaz bir şekilde gitmesini sağlayan bir nevi garantördür. Bu yapı sayesinde kredi kartı bilgileriniz ele geçirilemez geçirilmiş olsa dahi şifrelendiği için karşı taraf kredi kartı bilgileriniz yerine anlamsız karakterlerden oluşan bir küme yazıyı ele geçirmiş olur. Ödeme sayfalarında tarayıcınızın sağ alt köşesinde göreceğiniz kilit işareti size mevcut sayfanın SSL Sertifikası ile korunmakta olduğunu anlatır. tunavida.com GlobalSign 256 Bit SSL Sertifika Teknolojisini Kullanmaktadır.


Alışverişlerimde CVC2 numarasını kullanmak zorunda mıyım?

CVC2 numarası kredi kartınızın arkasında bulunan rakamın son üç hanesidir. Kartın manyetik şeridine yazılmayan bu numara sayesinde kredi kart numaranız ve son kullanma tarihiniz ele geçirilse bile CVC2 numarası gizli kalacağından kartınız isteğiniz dışında kullanılamaz. 5 Ekim 2001 tarihinden itibaren kredi kartı ile yapılan alışverişlerde CVC2 numarasının kullanılması zorunlu hale gelmiştir. Bu sebepten dolayı alışverişlerinizde CVC2 numarasını kullanmak zorundasınız.

Tuna Vida © 2024 Tüm hakları saklıdır. Engin Tasarım