Cıvata, Perçin ve Özel Bağlantı Elemanları

Tuna Vida Hakkında

Tuna Vida olarak 1980 yılında başladığımız vida, cıvata ve perçin imalatına Hadımköy'deki adresimizde, ekibimizle birlikte devam etmekteyiz.

Kalite ve müşteri memnuniyeti önceliğiyle çalışmalarını sürdüren firmamız, ISO 9001:2015 yönetim sistemiyle üretim yapmaktadır. Tuna Vida; özel üretim vida, cıvata, perçin ve tapa imalatında uzmanlaşan kadrosuyla 39 yıldır Tuna Vida markasıyla hizmet vermektedir.

Kurucumuz 1953 yılında Kastamonu`nun Abana ilçesinde doğan Mustafa TUNA, Meslek Lisesi Torna Tesviye kısmından mezun olduktan sonra, küçük yaşlardan itibaren vida ve cıvata imalatı işi içinde yetişmiş, 1980 yılında Tuna Vida adıyla kendi işyerini açmıştır. Yeni teknolojilere, kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem veren, işin mutfağında yetişmiş deneyimli bir üretici olarak; vida ve cıvata imalatında özellikle de özel üretim vida ve cıvata imalatında sektörün öncülerinden olmuştur. Halen bir aile şirketi olan Tuna Vida A.Ş. nin yönetim kurulu başkanıdır.

Kalite ve müşteri memnuniyeti önceliğiyle çalışmalarını sürdüren firmamız, ISO 9001 yönetim sistemiyle vida, civata ve tapa üretimi yapmaktadır. Faaliyetlerimizde, üretimimizde toplam kalite felsefesiyle yol alarak sürekli gelişmeyi sağlamak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında doğru olarak karşılamak, müşteri memnuniyetini koruyup, geliştirerek müşteri güvenini kazanmak hedefimizdir. Ürünlerin kalite kontrolleri ve raporlamaları; tel alımından başlamak üzere, perçin ve diş açma, kaplama ve sulama aşamalarının tamamında yapılmaktadır. Böylelikle her ürünün sicil belgesi oluşturulmakta ve istenildiği zaman muhtemel hatalar tespit edilebilmekte ve süreç geriye doğru sorgulanabilmektedir. Tuna Vida; 3mm.den 16 mm. ye kadar çap ve 140 mm. boy uzunluğuna kadar vida ve civata üretebilmektedir. Yeni bayimiz Master Ticaret firması ile Bursa Merkez olmak üzere Eskişehir, Kütahya, Bilecik, Balıkesir, Çanakkale, İzmir, Manisa, Denizli illerinde dağıtım faaliyetlerine devam etmektedir.

Tuna Vida © 2020 Tüm hakları saklıdır. Engin Tasarım